NAVIGARECHARTER - REJSY MORSKIE, CZARTER JACHTÓW, ATRAKCYJNE CENY

tel. 0048 603 304 506 email: office@navigarecharter.pl

TENERYFA (San Miguel) - PIASZCZYSTE PLAŻE FUERTAVENTURY - GRAN CANARIA - TENERYFA (San Miguel)

23.11-30.11.2019 (7 dni)

 

 

CUDOWNA ZAMIANA...ZAMIAST WIELKICH KAŁUŻ POD STOPAMI, PROPONUJEMY POKŁAD JACHTU I PIASZCZYSTE PLAŻE FUERTAVENTURY

 

Płyniemy na Fuertaventurę zbadać czy te ich piaski są naprawdę takie cudowne jak opisują w przewodnikach. Nie będziemy wierzyć Pascalowi i temu, jak mu tam...a właśnie...Marco Polo, dusza odkrywcy każe nam to zbadać samemu ;-)

Kiedy w Polsce będzie już dosyć zimno proponujemy Wam przenieść się w zupełnie inny wymiar atlantyckich wysp z temperaturami średnimi +20. Cóż za miła odmiana prawda? Z mariny San Miguel, w której buja się na cumach nasz jacht wypłyniemy w kierunku wschodnim ku zjawiskowemu Puerto de Mogan. To nie jest wielka imprezownia ale klimatyczne miasteczko z mariną, w którym zaznamy spokoju i poznamy klimat południa Gran Canarii. Później udamy się w kierunku  piaszczystych plaż Fuertaventury aby zażyć kąpieli w lazurowych wodach tej części Oceanu. 

Po kąpielach zapoznamy się z jedną z dwóch stolic archipelagu - Las Palmas de Gran Canaria. Jeśli wystarczy nam czasu będzie okazja aby udać się w głąb Teneryfy na małą wycieczkę, może masz ochotę pojechać na wulkan?

 

Chcesz odmienić sobie ten smutny listopadowy czas? Zapraszamy na pokład VAIANY 

 

Underwater

 

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy, na tym rejsie zyskasz ogromne doświadczenie morskie. Na koniec rejsu otrzymasz opinię honorowaną przez Polski Związek Żeglarski.

 

Płyniemy jachtem Bavaria 46 S/Y VAIANA z 2014 roku mieszczącym w 4 kabinach i messie łącznie 10 osób. Ta szybka i zwinna jednostka oprócz bardzo dobrych właściwości nautycznych, zapewni nam sporo komfortu podczas naszego rejsu. 

 

VAIANA LBVAIANA Norway

 

 

Rejs poprowadzi: 

 

Koszt kojowego: (w cenie miejsce na jachcie, opieka kapitana, szkolenie żeglarskie dla chętnych)

Kasa jachtowa zbierana na burcie jachtu: 100 Euro/osobę (za zebrane środki kupujemy jedzenie, opłacamy porty, kupujemy paliwo). Kapitan jachtu jest zwolniony z wpłaty do kasy jachtowej. Kasa jachtowa podlega rozliczeniu wśród załogi. 

Na jachcie nie ma pościeli, prosimy o zabranie śpiworów. 

 

POMAGAMY W ZNALEZIENIU DOGODNYCH I TANICH POŁĄCZEŃ LOTNICZYCH

Kraków - Teneryfa (23.11.2019 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Warszawa WAW - Teneryfa >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Warszawa WMI - Teneryfa (23.11.2019 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Berlin - Teneryfa (23.11.2019 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Lotniska w Berlinie są świetnie skomunikowane z wieloma miastami w Polsce, za pomocą linii autobusowych FlixBus. 

 

Teneryfa - Kraków (30.11.2019 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Teneryfa - Warszawa WAW (01.12.2019 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Teneryfa - Warszawa WMI (30.11.2019 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Teneryfa - Katowice (01.12.2019 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Teneryfa - Berlin (30.11.2019 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Lotniska w Berlinie są świetnie skomunikowane z wieloma miastami w Polsce, za pomocą linii autobusowych FlixBus. 

 

Za naszym pośrednictwem możesz zawrzeć ubezpieczenie turystyczne w firmie AXA, ZALECAMY TO ZROBIĆ. 

 

Jeśli nie wiesz jak spakować się na rejs, odpowiedź znajdziesz TUTAJ. Formularz informacyjny Organizatora Turystyki znajdziesz TUTAJ. 

 
Jak się zapisać? Napisz maila   office@navigarecharter.pl lub zadzwoń +48 603 304 506. Dostaniesz wszystkie potrzebne informacje jak rozpocząć swój udział w tej morskiej przygodzie.
 

CO ZABRAĆ NA REJS???

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Poniżej plan rejsu, który może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych lub decyzji kapitana. Miejcie jednak świadomość, że na morzu karty rozdają Neptun i Posejdon. 

 

Teneryfa (San Miguel) - Puerto de Mogan - 50 Mm

Puerto de Mogan - Fuertaventura - 85 Mm

Fuertaventura - Las Palmas de Gran Canaria - 65 Mm

Las Palmas de Gran Canaria - Teneryfa (San Miguel) - 70 Mm

RAZEM - 270 Mm

 

Trasa rejsu z Teneryfy na plaże Fuertaventury

 

Miejsca, które możemy odwiedzić podczas tego rejsu: 

 

WYSPY KANARYJSKIE

 

Ogrom morza, zapach soli i delikatny wietrzyk atlantyckiej bryzy dają poczucie wolności i spełnienia. Na Wyspach Kanaryjskich ta przygoda smakuje jeszcze lepiej, a to za sprawą wyjątkowego morskiego klimatu. Strategiczne położenie i obecność sprzyjających wiatrów tropikalnych sprawiły, że Wyspy Kanaryjskie chlubią się bogatymi i długimi tradycjami żeglarskimi. Żeglowanie między wszystkimi siedmioma wyspami archipelagu daje możliwość poznania wybrzeża Wysp Kanaryjskich z nieco innej perspektywy. Z wielu miejsc na Wyspach Kanaryjskich można zobaczyć najwyższy szczyt Hiszpanii - wulkan Teide, dominujący w jednym z czterech parków narodowych na archipelagu. Wznosi się na wysokość 3700 metrów i w ciągu dnia działa jako naturalna latarnia morska. Rejs rozpoczniemy w marinie San Miguel, niedaleko południowego lotniska na Teneryfie.

 

Puerto de Mogan

W tym idyllicznym zakątku na południowy zachód od wyspy Gran Canaria, małe łodzie rybackie mieszają się z jachtami i łodziami rekreacyjnymi. Wraz z białą piaszczystą plażą i zurbanizowanym obwodem tworzy jeden z najbardziej eleganckich kurortów na wyspie. Częścią tego scenariusza są również restauracje, sklepy i ogrody, które ciągną się wzdłuż ulic tego miasteczka. Obok portu znajduje się dzielnica domów na małych kanałach wodnych, co jeszcze bardziej podkreśla urok dzielnicy rybackiej. Niektóre dzieci bawią się sieciami, z których ich rodzice codziennie korzystają, aby "przynosić chleb do domu", inne próbują naśladować rybaków. Spacerowanie po ulicach lub siedzenie na ławce aby oglądać otaczający świat, jest w tym miejscu przyjemnością.

 

Fuertaventura

Półpustynna wyspa Fuerteventura leży w odległości zaledwie 52 mil morskich od wybrzeża Maroka. Geograficznie bliżej Afryki niż kontynentalnej Hiszpanii, Fuerteventura jest drugą co do wielkości Wyspą Kanaryjską, zaraz po Teneryfie. Przy prawie idealnym klimacie, średnia miesięczna temperatura waha się od 17 ° C w styczniu do 25 ° C w sierpniu, ponad trzy tysiące godzin słonecznych w roku i mniej niż 150 mm opadów, Fuerteventura jest naszym celem aby smażyć się w zimowym słońcu.

 

Las Palmas de Gran Canaria

Las Palmas de Gran Canaria, stolica wyspy, znajduje się w północno-wschodniej części wyspy, w przepięknej scenerii złożonej z dwóch zatok i pięknych plaż. Dzisiaj Las Palmas de Gran Canaria to tętniące życiem miasto przepełnione hiszpańską atmosferą, historią i kulturą. Miasta poznajemy, mieszając się z tłumem jego mieszkańców, fantastyczną okazją do zrobienia tego jest bazar Vegueta. Znajduje się w pobliżu katedry, a rano, podczas zakupów typowych produktów, takich jak ser, doświadczymy codziennego hałasu w tym miejscu. Pamiętaj Jeśli chcesz poznać historię pierwszych mieszkańców Wysp Kanaryjskich, możesz to zrobić w znajdującym się nieopodal portu Muzeum Kanaryjskim.

 

Teneryfa (San Miguel)

Południowa część Teneryfy słynie z pięknych piaszczystych plaż otaczających większość wybrzeża. Trwale przyjemna pogoda i słońce przez cały rok utrzymują przyjemną temperaturę wody, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych w tym regionie. Rejs zakończymy nieopodal południowego lotniska na Teneryfie, w Marinie San Miguel.

 

 

 

Czartery jachtów Włochy Grecja Chorwacja Hiszpania Polska, rejsy morskie. Czarter jachtu Bavaria 46 VAIANA. Rejs morski Bałtyk