NAVIGARECHARTER - REJSY MORSKIE, CZARTER JACHTÓW, ATRAKCYJNE CENY

tel. 0048 603 304 506 email: office@navigarecharter.pl

TWÓJ WYMARZONY REJS MORSKI
IMIĘ I NAZWISKO
ID lub PASZPORT
PESEL
ADRES
EMAIL
TELEFON
PATENT ŻEGLARSKI
WIADOMOŚĆ
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
ZAPISUJĘ SIĘ!
ZAPISUJĘ SIĘ!
DZIĘKUJEMY!
Właśnie zgłosiłeś się na rejs, 
wkrótce otrzymasz email z dodatkowymi informacjami :-)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

REJS 14A TENERYFA - MADERA - KADYKS - CEUTA - MALAGA

Bavaria 46 VAIANA

14A TENERYFA - MADERA - KADYKS - CEUTA - MALAGA 16.08 - 29.08.2020 (13 dni)

 

VAIANKA PŁYNIE NA ŚRÓDZIEMNE :-)

 

Przeprawa z Wysp Kanaryjskich na Śródziemne przed nami, zapraszamy na pokład chętnych odwiedzić atlantyckie wyspy i przeorać kawałek Oceanu. Na początek popłyniemy w kierunku wiecznie zielonej Madery, żeby zakosztować nieco innego klimatu, niż ten z którym mamy do czynienia w Polsce. Po kilku dniach żeglugi będziemy mieli chwilę czasu na zwiedzenie tej pięknej wyspy. Nieopodal portu znajdziemy lokalny targ, na którym sprzedawcy prezentują mnóstwo owoców i ryb. Macie ochotę na takie dary natury wprost ze straganu?

Niekoniecznie jednak trzeba ograniczać się do zwiedzania mariny i pilnowania jachtu, zapraszamy w głąb wyspy aby zobaczyć na własne oczy rozwijającą się tutaj wiosenną pora roślinność. Jest bajecznie zielono, nie bez przyczyny Madera jest nazywana "wiecznie zieloną Wyspą". Festiwal kolorów zapewniają jednak nie tylko drzewa i kwiaty. Gdy udamy się na wschodni kraniec wyspy, z mariny Quinta do Lorde będziemy mogli udać się na treking aby zobaczyć czerwone klify położone w tej części wyspy. 

Jeśli znajdziemy chwilę zatrzymamy się na wysepce Porto Santo, może uda się kupić od rybaka kawał dobrej ryby na nasz najdłuższy morski przelot tego rejsu. Przed nami 5-6 dni żeglowania non stop przez Ocean, może nawet dłużej jeśli wiatry nie będą nam sprzyjały. Jesteś gotowy na takie wyzwanie? Jeśli nigdy nie masz dość sterowania, podczas tego rejsu zaspokoisz swoje potrzeby w tym zakresie. 

Trasa alternatywna na wypadek dalszego zamknięcia portów Madery dla jachtów z uwagi na COVID-19 wiedzie przez wschodnią część Wysp Kanaryjskich - Fuertaventurę i Lanzarote. 

Po przejściu "kawałka" Atlantyku nasze cumy rzucimy w Kadyksie, w tym pięknym pływowym porcie przywitamy europejski kontynent. Dalej pożeglujemy w kierunku cieśniny Gibraltarskiej, zobaczymy malowniczą hiszpańską enklawę na afrykańskim kontynencie - Ceutę. Być może znajdziemy czas na wycieczkę do Maroko, do jednego ze zjawiskowych miasteczek (wymagany paszport). Jeśli obostrzenia Wielkiej Brytanii na to pozwolą wybierzemy się do Gibraltaru aby pobawić się z tamtejszymi małpkami. Rejs zakończymy nieopodal Malagi, w Marinie Benalmadena, skąd niedaleko nam do lotniska. 

 

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy, na tym rejsie zyskasz ogromne doświadczenie morskie. Na koniec rejsu otrzymasz opinię honorowaną przez Polski Związek Żeglarski.

 

Rejs poprowadzi: JSM Piotrek Norski

 

Jeśli nie wiesz jak spakować się na rejs, odpowiedź znajdziesz TUTAJ. 

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji napisz maila office@navigarecharter.pl lub zadzwoń 0048 603 304 506, a otrzymasz wszelkie informacje jak rozpocząć swój udział w tej morskiej przygodzie. Jeśli chcesz się zapisać, przejdź do zakładki "ZAPISZ SIĘ"

 

Przedstawiamy plan rejsu, który może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych lub decyzji kapitana. Miejcie jednak świadomość, że na morzu karty rozdają Neptun i Posejdon. 

Odwiedzenie poszczególnych portów uzależnione jest od aktualnej sytuacji epidemicznej związanej z COVID-19. 

 

Teneryfa (San Miguel) - Funchal - 290 Mm

Funchal - Quinta do Lorde Marina - 15 Mm

Quinta do Lorde Marina - Porto Santo - 30 Mm

Porto Santo - Kadyks - 550 Mm

Kadyks - Ceuta - 70 Mm

Ceuta - Malaga (Benalmadena) - 55 Mm

RAZEM - 1010 Mm

 

Trasa rejsu Teneryfa-Madera-Kadyks-Ceuta-Malaga

 

Trasa alternatywna na wypadek dalszego zamknięcia portów Madery dla jachtów z uwagi na COVID-19 wiedzie przez wschodnią część Wysp Kanaryjskich - Fuertaventurę i Lanzarote. 

 

Teneryfa (San Miguel) - Moro Jable (Fuertaventura) - 120 Mm

Moro Jable (Fuertaventura) - Marina Rubicon (Lanzarote) - 80 Mm

Marina Rubicon (Lanzarote) - Arrecife - 20 Mm

Arrecife - Kadyks - 590 Mm

Kadyks - Ceuta - 70 Mm

Ceuta - Malaga (Benalmadena) - 55 Mm

RAZEM - 935 Mm

 

 

Miejsca, które możemy odwiedzić podczas tego rejsu: 

 

Teneryfa - Marina San Miguel

Położona w wyjątkowej enklawie, w której panuje atmosfera spokoju i morskiego klimatu, Marina san Miguel jest otoczona wyjątkową przyrodą, a także szerokim wyborem kulinarnych – morskich specjałów. Piękne miejsce na rozpoczęcie naszego rejsu, delektowanie się owocami morza i zmrożonym, wyśmienitym piwem, marina jest położona w strefie hotelowej w otoczeniu pól golfowych. 

 

Madera

A tak właściwie Region Autonomiczny Madery, jest archipelagiem Portugalii leżącym na Oceanie Atlantyckim. Na wyspie panuje tak zwana „wieczna wiosna” ze względu na łagodny, podzwrotnikowy klimat oraz niekończące się zielone tereny, które dały nazwę wyspie – Ilha Madeira (Zalesiona Wyspa). Główne miasta Madery to: Porto Santo, Ribeira Brava, Machico, Santa Cruz oraz Funchal.

 

 • Funchal

Miasto stołeczne leży na południowym wybrzeżu Madery i słynie z przemysłu winiarskiego (podobnie jak cała Portugalia). Pełnoletnim uczestnikom wyprawy polecam zakup, albo chociaż degustację słynnego wina – Madera. Rzeczą, która wyróżnia ten trunek na tle innych jest proces jego produkcji. Już sama gleba wulkaniczna sprawia, że plony są niezwykle trwałe i wydajne mimo niewielkiego obszaru plantacji. Dodatkowo winorośl zbierana jest w drugim tygodniu sierpnia w niezwykle wysokich temperaturach, co przyspiesza proces fermentacji alkoholowej. Fani piłki nożnej z pewnością ucieszą się z informacji, że właśnie z tego miasta pochodzi słynny Cristiano Ronaldo, który bardzo często zagląda w rodzinne strony.

 

 • Quinta do Lorde Marina

Łącząc naturę z ludzkim duchem, Quinta do Lorde Marina wyłania się z krystalicznie czystych oceanów perły Atlantyku - Maderze, zaledwie 20 minut od stolicy - Funchal - i 10 minut od międzynarodowego lotniska na Maderze. Quinta do Lorde znajduje się na półwyspie Ponta de São Lourenço, który jest wyjątkowym obszarem wyspy, ze względu na ukształtowanie terenu i unikalną roślinność. Jest uważany za jedną z wizytówek regionu, gdzie niebieski ocean wtapia się w naturę na lądzie. Podczas postoju w marinie chętnych zapraszamy na trekking na wschodni kraniec Madery by zobaczyć bajkowe krajobrazy tej części wyspy.

 

 • Porto Santo

Ta mała wysepka leżąca około 20 Mm na północny wschód od Madery, pomimo bliskości większej wyspy, różni się od niej diametralnie za sprawą odmiennego krajobrazu. Jest spalona słońcem i zupełnie inaczej niż zielona Madera, zwana jest “Płową Wyspą”. Za taki stan rzeczy odpowiadają kolonizatorzy, którzy wycinali drzewa pod osadnictwo i budownictwo. Porto Stano pomimo tego przyciąga wielu turystów, mieszkańców Madery, a także Portugalii kontynentalnej za sprawą piaszczystych plaż. Południowa strona wyspy tworzy 10 kilometrowy pas piasku z wydmami i winnicami w tle, czemu by tego nie zobaczyć?

 

Kadyks

Założony 3000 lat temu przez Fenicjan, Kadyks jest najstarszym miastem w Europie Zachodniej. Różne ludy, które tu osiedliły, pozostawiły ważny ślad kulturowy, którego wpływ nadal charakteryzuje to miasto. Ten półwysep, na andaluzyjskim wybrzeżu Atlantyku, był w stanie zachować ważną historyczną spuściznę wraz z doskonałymi plażami i wykwintną kuchnią regionalną. Costa de la Luz, podzielone między prowincje Huelva i Cádiz, oferuje również wiele miejsc łączących kulturę i wypoczynek. Dla miłośników przyrody nie ma nic lepszego niż zwiedzanie Parku Narodowego Doñana, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

 

Ceuta

Pierwsza przystań w hiszpańskim raju jest nie tylko punktem wspólnym Europy i Afryki ale także znajduje się pod wpływem aż czterech kultur religijnych: chrześcijańskiej, muzułmańskiej, hebrajskiej i hindu! Można to dostrzec, gdy idąc ulicami tego miasta napotkamy zarówno kościoły i synagogi jak i meczety. W centrum miasta ogrodzonego późnoromańskimi murami, odnajdziemy Plac Afrykański, który od wieków był miejscem kulturowych spotkań. Lista zabytków, które są warte odwiedzenia stanowi lekturę na kilka dłuższych wieczorów, więc zwiedzanie Ceuty pozostawię jako spontaniczne wydarzenie. Jednak rzeczą, której nie można pozostawić bez omówienia jest wycieczka do Maroka. Po przekroczeniu granicy, wsiądziemy w słynne Mercedesy „Beczki” i udamy się do najbliżej położonego od cieśniny miasta- Tangeru. Już od wjazdu powita nas gwar miasta i odgłos klaksonu, tak często wykorzystywanego przez lokalnych taksówkarzy. Ze względu na wyznanie religijne miasta, do wielu budynków wstęp mają tylko muzułmanie. Jednak do najpiękniejszego zabytku miasta Dar al-Machzanu, czyli pałacu sułtańskiego wstęp mają wszyscy. Oprócz odkrywania historycznego zaplecza tego miejsca, ruszymy w stronę tętniących życiem i głośnymi rozmowami kupców bazaru. Kolorowe stroje, piękna afrykańska biżuteria i długie stoiska przypraw to tylko początek tego, co jest nam w stanie zaoferować.

 

Gibraltar

W starożytności, wzniesienia po obu stronach cieśniny Skała Gibraltarska i Abyle nosiły nazwę Słupów Herkulesa, strzegących końca ówczesnego świata. Podczas naszego rejsu, będą one bramą na Ocean Atlantycki. Miłośnicy zwierząt ucieszą się na myśl o spotkaniu twarzą w twarz z delfinami. Wiele firm turystycznych oferuje rejsy z tymi cudownymi zwierzętami, jednak my, posiadając swój jacht będziemy mogli na własną rękę poszukać tych morskich ssaków. Oczywiście, nie opuścimy Cieśniny bez odwiedzenia St. Michael’s Cave czyli krasowej jaskini z rozległą siecią tuneli. Wejście do niej znajduje się na Skale Gibraltarskiej na wysokości około 300m.

 

Malaga

Jedno z największych miast regionu Andaluzji jest miejscem narodzin wybitnego Pabla Picassa oraz Antonio Banderasa. Miejscem, którego na pewno nie wolno przegapić jest Zamek Gibralfaro, wzniesiony przez muzułmańskiego władcę. To właśnie stamtąd można podziwiać panoramę pięknej Malagi oraz Morze Śródziemne. Rejs rozpoczniemy w marinie Benalmadena, położonej na zachód od Malagi. Chętnym na zwiedzanie tego miasta proponujemy pozostać w Maladze na dzień lub dwa, aby zdążyć zwiedzić to niewątpliwie ciekawe miasteczko i odpocząć zarazem na urokliwej plaży. 

 

 

 

Alternatywna trasa poprzez Fuertaventurę i Lanzarote

 

Fuerteventura

perełką wyspy, a zarazem jej symbolem, są imponujące wydmy Corralejo – ruchome piaski, które przywiał wiatr z Afryki. Ogromne wrażenie robi też półwysep Jandia niemal w całości objęty ochroną jako park przyrody. Wyspa charakteryzuje się ponad 150 kilometrami plaż. Są też tętniące życiem kurorty, wśród których królują Corralejo oraz Costa Calma. Do tego zabytkowe miasteczko Beatancuria oraz Park Oasis, będący swoistą oazą na pustynnej wyspie. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Corralejo – saharyjskie wydmy i plaże. To dawna wioska rybacka, a obecnie najbardziej znany kurort wypoczynkowy Fuerteventury z tętniącym życiem portem. Największą popularnością cieszą się imponujące wydmy Corralejo. Nadmorskie, ruchome piaski, które przywiał wiatr znad Sahary, tworzą krajobraz niemal afrykańskiej pustyni. Wydmy zostały objęte ochroną od 1982 roku, stanowiąc od tego momentu park narodowy – Parque Natural de Las Dunas Corralejo. W Corralejo znajdziemy również jedne z najpiękniejszych plaż na wyspie. Warto wymienić chociażby Playa de Bajo Negro, Playa de los Matos czy Playita del Poris tworzące wielokilometrowy, piaszczysty pas.
 • Półwysep Jandia – królestwo białych plaż. To najbardziej górzysta część wyspy zachwycająca przepiękną, dziewiczą przyrodą i rozległymi wydmami, objęta ochroną jako park przyrody (Parque Natural de Jandia). Na półwyspie królują urwiska oraz klify, oraz wydmy i malownicze plaże - najpiękniejsze to Playa de Sotavento czy Cofete. Półwysep Jandia słynie też z popularnych kurortów turystycznych, m.in. Costa Calma czy Morro Jable z urokliwym portem morskim
 • Beatancuria – najpiękniejsze miasteczko Fuerteventury. Dawna stolicy Fuerteventury, a zarazem najpiękniejsze miasteczko na wyspie. W Beatancurii zachowało się wiele zabytków, dzięki którym pod koniec lat 70. stara część miasta została wpisana na hiszpańską listę dziedzictwa kulturowego. W samym centrum, przy głównym placu, wznosi się kościół św. Marii) uznawany za najpiękniejszą budowlę sakralną na wyspie. Tuż obok znajduje się zabytkowy, XVI-wieczny dworek Casa Santa Maria.
 • Park Oasis - Połączenie ogrodu zoologicznego i botanicznego oraz wyjątkowo zielone miejsce na niemal pustynnej Fuerteventurze. Na terenie Parku Oasis żyje około 2 tys. zwierząt i występuje niecałe 7 tys. gatunków drzew, krzewów i kwiatów. Największą atrakcją tego miejsca są wielbłądy, których hodowla uznawana jest za jedną z największych w Europie (jest ich około 450). Pośród „dżungli” Parku Oasis możemy zobaczyć także żyrafy, lemury, kangury, strusie czy surykatki. Przybywających przyciągają również pokazy sztuczek papug, tresura fok, aligatorów, węży, a nawet słoni morskich.
 • El Cotillo - To idealne miejsce dla tych, którzy szukają spokoju, pięknych plaż i widoków. Miasteczko El Cotillo znajduje się po zachodniej stronie wyspy. Najbardziej charakterystycznym punktem w tym miejscu jest twierdza El Tostón, wzniesiona w 1740 roku na fundamentach dawnego fortu. Do wnętrza twierdzy, widniejącej na liście hiszpańskich zabytków narodowych, prowadzą kamienne schody. Z tarasu na szczycie rozciąga się widok na klifowe wybrzeże oraz przystań pełną rybackich kutrów. El Cotillo słynie także z kameralnych, osłoniętych klifami plaż z białym piaskiem. Niektóre, ze względu na silny wiatr, są prawdziwą mekką dla surferów.

 

Lanzarote

to nie tylko wulkaniczne krajobrazy w słynnym Parku Narodowym Timanfaya. To również imponujące winnice w La Gerii, zielone jezioro Los Clicos, tętnica życiem stolica – Arrecife oraz przepiękne miejsca będące dziełem sztuki hiszpańskiego artysty, Césara Manrique’a.

 • Park Narodowy Timanfaya - To miejsce powinno być obowiązkowym punktem na turystycznej mapie Lanzarote. Park Narodowy Timanfaya, nazywany też Górami Ognia (Montañas del Fuego), to jeden z najbardziej efektownych scenerii wulkanicznych na świecie. Krajobraz parku, z ponad 100 stożkami wystającymi z ziemi, wygląda dokładnie tak, jak stworzyła go natura. Na jednym z wulkanicznych stożków znajduje się punkt widokowy oraz restauracja El Diablo, zaprojektowana przez Cesara Manrique. Od 1993 obszar parku figuruje na liście UNESCO. Samodzielne poruszanie się po ternie Gór Ognistych nie jest możliwe. Dla zwiedzających udostępniono część nazywaną „Szlakiem wulkanów”, czyli Islote de Hilario.
 • Jameos del Agua - Niezwykłe miejsce powstałe na skutek erupcji wulkanu La Corona. Jameos del Agua to dwie otwarte od góry groty połączone stumetrowym tunelem prowadzącym przez jaskinie. Miejsce to nie prezentowałoby się tak imponująco, gdyby nie César Manrique - to pierwsza kreacja artysty na Gran Canarii. Centralnym punktem jest słonowodne jeziorko o niezwykle przejrzystej wodzie.
 • Mirador del Rio - To najsłynniejszy na wyspie punkt widokowy położony na szczycie klifu aranżacją tego miejsca również zajął się César Manrique.  Z Miradore del Rio można podziwiać niesamowite widoki na zatokę oraz sąsiednią wysepkę La Graciosa (ósmą co do wielkości wyspą archipelagu) wynurzającą się z lazurowych wód Oceanu Atlantyckiego. Krajobrazy są naprawdę urzekające!
 • Arrecife - Stolica, największe miasto i główny port Lanzarote. Na miejscu warto zobaczyć zamek św. Gabriela wzniesiony na wysepce, kościół św. Genezjusza z charakterystyczną, białą kopułą oraz zamek św. Józefa, w którym obecnie mieści się muzeum.
 • Jezioro Los Clicos (krater El Gofio) - Wyjątkowe, szmaragdowe jeziorko Los Clicos kryje się we wnętrzu krateru. Jego barwa w ciekawy sposób kontrastuje z czarną plażą. Charakterystyczny kolor El Golfo (intensywnie zielony) jest zasługą specjalnego gatunku alg, które znajdują się na jego dnie. Krater znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Los Hervideros, czyli stromej części wybrzeża pokrytego grubą warstwą zastygłej lawy i przepięknie prezentującej się z turkusowym kolorem oceanu.
 • Ogród Kaktusów (Jardin de Cactus) - To ostatnia z imponujących prac Césara Manrique’a. Ogród powstał na powierzchni 5 tys. m² i obejmuje zbiór prawie 10 tys. kaktusów pochodzących z Wysp Kanaryjskich, Ameryki i Afryki. Na tym niezwykłym terenie spod wulkanicznej ziemi wyrastają egzotyczne rośliny.
 • La Geria - Dolina La Geria, granicząca od wschodu z Parkiem Narodowym Timanfaya, to bez wątpienia należy do najbardziej malowniczych na wyspie. Przez dolinę biegnie "szlak wina" - bardzo chętnie przemierzany przez turystów. Obecnie w winnicach La Gerii każdego roku produkuje się 2 mln litrów wina. Bardzo popularne jest białe El Grifo.
 • Salinas de Janubio - Dawna fabryka soli powstała w naturalnie wykształconych lagunach. Białe bryły soli, przypominające naturalną szachownicę, w ciekawy sposób kontrastują z otaczającymi je ciemnymi terenami pokrytymi lawą.
 • Plaże Lanzarote - Jedną z najpiękniejszych plaż Lanzarote jest Playa Famara położona w północno-zachodniej części wyspy. Po wschodniej stronie plażę otaczają potężne klify masywu Risco De Famara, a po drugiej stronie zachwycają białe bungalowy miasteczka. Wielbicielom morskich i słonecznych kąpieli spodoba się też Playa Blanca — znajdziecie tu kilka sztucznie usypanych plaż w zatoczkach Playa Dorada czy Playa Flamingo.
 • La Graciosa - to maleńka wyspa, leżąca na północ od Lanzarote. Obie wyspy dzieli cieśnina (jak mawiają mieszkańcy – „rzeka”) węższa niż 2 km. La Graciosa, to w większości bajeczne, piaszczyste plaże nad lazurowym oceanem, porośnięte suchą roślinnością wydmy oraz cztery nieaktywne wulkany. Na całej wyspie znajdują się tylko dwie osady, z czego jedna jest zamieszkała cały rok przez 650 osób. Caleta del Sebo to klimatyczna miejscowość, składająca się z parterowych, białych domków.

 

 

 

Nasz jacht Bavaria 46, S/Y VAIANA, POL 18869

 

Aktualna pozycja jachtu dostępna poprzez system AIS, pod linkiem

 

Dane techniczne: 

Długość całkowita: 14,27m

Szerokość: 4,35m

Zanurzenie: 2,20m

 

Genua: Rolowana (2021)

Grot: Rolowany (2021)

Powierzchnia ożaglowania: 108m2

 

Silnik: Volvo Penta D2-55, 55KM

Zbiornik paliwa: 210L

 

Liczba kabin dwu osobowych: 4

Liczba koi: 8+2

Liczba WC: 3

Liczba pryszniców: 1 + 1 (kokpit)

Zbiorniki wody: 360L

 

Wyposażenie nawigacyjne:

Plotter map GPS Garmin, AIS klasy B, Radar, Kompas, Log, Echosonda, Wiatromierz, Autopilot, Ster strumieniowy

 

Bezpieczeństwo:

Tratwa ratunkowa 10 osobowa, EPIRB z GPS, SART, NAVTEX, Kamizelki pneumatyczne, Zapasowy rumpel, Ponton, Silnik zaburtowy

 

Pokład:

Teakowy kokpit, Stół w kokpicie, Platforma kąpielowa, Szprycbuda, Bimini, Elektryczna winda kotwiczna

 

Wnętrze:

Ogrzewanie WEBASTO, Rozkładany stół w messie, Wyposażenie kambuza, 2 lodówki, Kuchenka gazowa, Piekarnik, Radio CD+MP3

 

 

 

 

 

Zaokrętowanie odbywa się w marinie San Miguel na Teneryfie od godziny 17:00, w dniu 16.08.2020

Można spać na jachcie w nocy 15/16.08.2020

 

Wyokrętowanie odbywa się w marinie Benalmadena nieopodal Malagi do godziny 09:00, w dniu 29.08.2020

 

Koszt kojowego:

 

Cena rejsu obejmuje:

  1. koszty przygotowania jachtu do rejsu
  2. koszty organizacji rejsu
  3. koszty pobytu na jachcie
  4. opiekę doświadczonego kapitana
  5. szkolenie żeglarskie dla chętnych
  6. podstawowe ubezpieczenie turystyczne: Koszty Leczenia wraz z Assistance - 10.000 EUR (Koszty ratownictwa 5.000 EUR - podlimit do sumy KL), Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - 2.000 EUR, Bagaż podróżny - 200 EUR

 

Cena rejsu nie obejmuje w szczególności transportu uczestników do miejsca zaokrętowania i z miejsca wyokrętowania.

 

Kasa jachtowa (zbierana na burcie jachtu): 140 EUR/osobę (za zebrane środki kupujemy jedzenie, opłacamy porty, kupujemy paliwo). Kapitan jachtu jest zwolniony z wpłaty do kasy jachtowej (załoga żywi kapitana na jachcie). Kasa jachtowa podlega rozliczeniu wśród załogi.

 

Na jachcie nie ma pościeli, prosimy o zabranie śpiworów.

 

Z uwagi na sytuację związaną występowaniem COVID-19 zmieniliśmy warunki płatności za rejsy z NAVIGARECHARTER.

 • 30% ceny rejsu płatne do 7 dni od zgłoszenia
 • 70% ceny rejsu płatne na 21 dni do rozpoczęcia rejsu
 • odwołanie rejsu z uwagi na ograniczenia nałożone przez władze państw w związku z występowaniem COVID-19 skutkują przeniesieniem wpłaconych kwot na dowolnie wybrany rejs w dalszej części sezonu żeglarskiego 2020 lub też przeniesieniem ich na sezon 2021 (zależnie od dostępności miejsc)
 • jeśli uczestnik rejsu po jego odwołaniu przez NAVIGARECHARTER zdecyduje się jednak na zwrot zaliczki, taka zaliczka jest zwracana max do 7 dni od decyzji uczestnika

 

 

Przykłady lotów na rejs:

Kraków - Teneryfa >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Warszawa WMI - Teneryfa (15.08.2020 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Warszawa WAW - Teneryfa (15.08.2020 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Wrocław - Teneryfa (16.08.2020 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Katowice - Teneryfa (14.08.2020 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Gdańsk - Teneryfa >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Berlin - Teneryfa (15.08.2020 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

 

Przykłady lotów powrotnych:

Malaga - Kraków (29.08.2020 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Malaga - Warszawa WMI (29.08.2020 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Malaga - Warszawa WAW >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Malaga - Wrocław (31.08.2020 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Malaga- Katowice >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Malaga - Gdańsk >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Malaga - Berlin (29.08.2020 loty bezpośrednie) >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

 

 

Lotniska w Berlinie są świetnie skomunikowane z wieloma miastami w Polsce, za pomocą różnych linii autobusowych (FlixBus, Berlin Express, itp.)

 

POMAGAMY W ZNALEZIENIU DOGODNYCH I TANICH POŁĄCZEŃ LOTNICZYCH

 

 

 

Formularz zgłoszeniowy na rejsy organizowane przez NavigareCharter. Jeżeli chcesz wziąć udział, wypełnij wszystkie wymagane pola. 

Zapisując się na rejs wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę NAVIGARECHARTER SP. Z O.O. z siedzibą Brzyczyna 102, 32-031 Mogilany, danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu, w celu sporządzenia i zawarcia umowy uczestnictwa w rejsie morskim oraz w celu organizacji i realizacji rejsu.

04 lipca 2020

 

 

Czartery jachtów Włochy Grecja Chorwacja Hiszpania Polska, rejsy morskie. Czarter jachtu Bavaria 46 VAIANA. Rejs morski Bałtyk

POWRÓT DO REJSY MORSKIE

OPIS REJSU

TRASA REJSU

JACHT

TERMIN I CENA

TRANSPORT