Czartery jachtów

 

 


Poniżej plan rejsu, który może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych lub decyzji kapitana:

 

Dublin - Cardiff - Kornwalia (Falmouth) - Saint Malo - Jersey - Portsmouth - Dover - Londyn

 

RAZEM - 750 Mm

 

Etap 10 Dublin - Cardiff - Falmouth - Saint Malo - Portsmouth - Londyn

 

 • Dublin

Stolica Irlandii jest nowoczesną i bardzo przyjazną metropolią, która oferuje wiele atrakcji i nie jest łatwo się tu nudzić. Jedną z ważniejszych atrakcji miasta jest zamek, warto wiedzieć, że tak naprawdę z zamku nie zostało wiele -  podziemia, część muru i fosy, a także piękny drewniany kościółek. Kolejną atrakcją wartą odwiedzenia jest więzienie Kilmainham Gaol - w którym przetrzymywano wielu więźniów politycznych walczących o niepodległość Irlandii. Dzisiaj jest to jedno z największych nieużywanych więzień w Europie - i prawdziwa perełka dla wszystkich poszukujących nieoczywistych atrakcji. Będąc w Dublinie warto znaleźć chwilę i przespacerować się wzdłuż rzeki Liffey przepływającej przez środek miasta, szczególnie w przypadku słonecznego dnia, podziwiając przy okazji zabudowę oraz urocze mosty dla pieszych. Za najbardziej ciekawy most uważany jest Ha’penny Bridge, który swoją nazwę wziął od kwoty, jaką musieli zapłacić korzystający z niego mieszkańcy (pół pensa). Mostem, który sprawia jednak największe wrażenie, jest nowoczesny Samuel Beckett Bridge - wzorowany kształtem na harfie. Most jest podświetlany w nocy, co nadaje mu niesamowitego klimatu. Tuż obok niego znajduje się jeden z najciekawszych nowoczesnych budynków w Dublinie - Convention Centre, wyróżniający się bardzo oryginalnym kształtem. Przy rzece znajduje się jedna z ciekawszych atrakcji Dublina, statek-muzeum Jeanie Johnston Tallship. Niestety, nie jest to oryginał, a replika jednakże poznamy historię jednostki, która aż 16 razy przepłynęła Atlantyk transportując pełnych nadziei ludzi do “Nowego Świata”. Oryginalny statek zasłynął tym, że wszyscy pasażerowie przeżyli podróż - co w tamtych czasach było ewenementem. Dublin kojarzony jest głównie ze zdjęciami pubów z obszaru Temple Bar. Oczywiście, będąc w Dublinie nie można ominąć tego miejsca, i chociaż raz nie zajrzeć do słynnych pubów, The Temple Bar Pub i The Palace Bar trzeba się jednak liczyć ze sporymi wydatkami.

 • Cardiff

jest stolicą i największym miastem w Walii i jedenastym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii. Miasto jest głównym centrum handlowym kraju, bazą dla większości krajowych instytucji kulturalnych i sportowych, walijskich mediów krajowych i siedzibą Zgromadzenia Narodowego Walii. Cardiff zajęło szóste miejsce na świecie w alternatywnych destynacjach turystycznych National Geographic.

Zamek w Cardiff jest główną atrakcją turystyczną w mieście i znajduje się w samym centrum miasta. Narodowe Muzeum Historyczne w St Fagans w Cardiff to duże skansen mieszczący dziesiątki budynków z całej walijskiej historii, które zostały przeniesione na teren Cardiff. 

Zatoka Cardiff została na stałe odgrodzona od zatoki Birstolskiej, więc na jej obszarze nie występuje zjawisko pływów. Zanim jednak uda nam się wpłynąć do zatoki Cardiff będziemy musieli trochę pomyśleć. 

 • Falmouth

Oparte na kwitnącym porcie Falmouth jest bramą do pięknej rzeki Fal, która biegnie przez Obszar Naturalnej Piękności. Miasto słynie z twórczego szumu z wieloma galeriami sztuki prezentującymi współczesne dzieła i miejsca prezentujące filmy niezależne i zespoły na żywo. Powodem do odwiedzenia Falmouth jest jego fascynujące morskie dziedzictwo i nadmorska kultura, które są ogromną częścią jego uroku, oferując światowej klasy sporty wodne na chronionych wodach, takich jak wioślarstwo, spływy kajakowe, nurkowanie i regularnie organizowane imprezy żeglarskie, takie jak regaty Falmouth i Puchar Pendennis.

 • Saint Malo

to otoczone potężnymi murami miasto portowe w północno-zachodniej Francji, położone przy ujściu rzeki Rance do Kanału La Manche. Jego historia sięga połowy VI wieku, kiedy to walijski mnich Maclo (Święty Malo - jeden z Siedmiu Świętych Założycieli Bretanii) założył tu klasztor, wokół którego w późniejszym czasie zawiązała się niewielka osada. 

W czasie II wojny światowej Saint-Malo zostało zajęte przez Niemców, którzy umieścili tu jeden ze swoich garnizonów. W 1944 roku zaatakowany został on przez armię amerykańską. W czasie zaciętych walk zniszczone zostało przeszło 80% zabytkowej części starego miasta. Po wojnie zostało ono pieczołowicie odbudowane i dziś stanowi jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych regionu.

 • Jersey

Wyspa ukształtowana przez morze, gdzie niektóre z najbardziej zdumiewających fal na świecie okrążają wybrzeże i karmią ziemię. Wyspa, która jest niewielkich rozmiarów, ale ma dużą osobowość, gdzie kraj otwiera się na klifowe widoki, a morze jest oddalone nie dalej niż o dziesięć minut. Jersey to miejsce, w którym możesz poczuć się jak w ciepłym letnim słońcu. Kiedy nadejdzie czas, będziesz gotowy do nurkowania, czując się żywy, z sercem pełnym optymizmu i uśmiechem na twarzy.

 • Portsmouth

to dynamiczne i tętniące życiem miasto nabrzeża pełne wspaniałych powodów do odwiedzenia. Od przepychu i ceremonii dziedzictwa morskiego, po najwyższe atrakcje światowej klasy, muzea i galerie, wyjątkowe miejsca zakupów, wspaniałe restauracje i kilometry przepięknego nabrzeża, Portsmouth oferuje coś dla absolutnie każdego.

Idealnie usytuowane na południowym wybrzeżu Anglii, jedyne wyspiarskie miasto w Wielkiej Brytanii jest idealnym miejscem na krótki odpoczynek nad morzem. Portsmouth było miejscem narodzin Charlesa Dickensa, a także w czasie ich życia był domem dla Arthura Conana Doyle'a i Rudyarda Kiplinga. 

Na terenie Common znajduje się Zamek Southsea, jedna z najsłynniejszych fortyfikacji króla Henryka VIII. To z punktu widokowego zamku Henry widział, jak patrzył na tonącego statku flagowego, Mary Rose. Statek miał pozostać na dnie morza przez 437 lat, dopóki nie został podniesiony i objęty intensywnym programem ochrony. Teraz statek zajmuje chlubne miejsce w centrum muzeum w Portsmouth Historic Dockyard, gdzie zwiedzający mogą teraz zobaczyć statek w całej okazałości - nawet przechodząc przez śluzę powietrzną, aby oddychać tym samym powietrzem.

W muzeum morskim Portsmouth możemy również zobaczyć flagowy okręt Royal Navy, na którym admirał Nelson zdobywał zamorskie terytoria i podbijał świat, na tym żaglowcu Nelson dokonał swojego żywota. 

Nie zapomnijmy oczywiście o tym, co stało się nowoczesnym symbolem Portsmouth - Emirates Spinnaker Tower. Ta imponująca konstrukcja rozciąga się na 170 metrów nad Gunwharf Quays - dzięki czemu jest wyższa od Big Ben, London Eye i Blackpool Tower. W pogodny dzień zwiedzający mogą podziwiać panoramę 350 stopni rozciągającą się do 23 mil.

 • Dover

Urwiska skalne (White Cliffs) są jedną z większych atrakcji przyrodniczych w Dover, budzącą zachwyt od czasów starożytnych, którym Anglia zawdzięcza swoja starodawną nazwę Albion. Zwrócone w stronę kontynentalnej Europy, posiadają także symboliczny charakter stanowiąc obronną tarczę przed najeźdźcami. 

Po dotarciu do Dover, jeśli chcesz spędzić więcej czasu nad wybrzeżem polecamy wybrać się na spacer po plaży, ciesząc się widokami, przyrodą, oraz śpiewem ptaków. W słoneczne dni, stojąc na ponad 100 metrowych klifach, można zobaczyć Francuskie wybrzeże. Położony nad klifami zamek w Dover to wielka atrakcja turystyczna. Zamek posiada niezwykle bogatą historię, i ochrania Anglię przed atakami z morza od ponad dwóch tysięcy lat. Wewnątrz fortyfikacji znajduje się Pharos – 24-metrowa, czerto-piętrowa Rzymska latarnia morska wybudowana w pierwszym wieku naszej ery. Latarnia jest jednym z najstarszych budynków znajdujących się na terenie Wielkiej Brytanii.

 • Londyn

Już sama żegluga do tego miasta jest przeżyciem niecodziennym i z pewnością niezapomnianym, spore napięcie wywoła w nas rejs długą i krętą Tamizą, podczas którego cała załoga będzie musiała wytężyć swoje siły i pozostać na pewien czas w pełnym skupieniu. Jednak za wypatrywanie mielizn, które lubią zaskakiwać żeglarzy oraz za pomoc w walce z prądami pływowymi, słynnymi ze swoich zdolności w znacznym utrudnianiu żeglugi czeka nas nagroda. Nie będziemy musieli przepychać się w kolejkach do Greenwich i gnać przez całe miasto w niepewności czy na pewno zdążymy się zmieścić w godzinach otwarcia, ponieważ słynny południk „0” przekroczymy już na Tamizie, w bardziej oryginalny sposób niż wszyscy turyści. Skoro jesteśmy w Londynie to chyba nikt nie spodziewa się byle jakiej mariny. Również tutaj postaramy się spełnić Twoje oczekiwania i po uprzedniej rezerwacji zatrzymamy się w słynnym porcie, zaraz przy Tower Bridge – St. Katharine Docks. Zwiedzanie możemy rozpocząć do sztandarowych zabytków miasta i po opuszczeniu portu skierować swoje kroki w stronę London Eye. Po wjeździe na sam szczyt rozciągnie się przed nami niesamowita panorama złożona z nowoczesnego City, szerokiej Tamizy i widocznego praktycznie z każdego punktu Londynu – Big Bena wraz z West Minister Abbey i Houses of Parliament, gdzie udamy się tuż po opuszczeniu najsłynniejszego w Europie diabelskiego młyna. Tego widoku chyba nikomu nie trzeba opisywać, dumnie wznosząca się nad katedrą i siedzibą władz wieża zegarowa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli świata. Po obejrzeniu tego kawałku miasta warto udać się na Trafalgar Square czy Piccadilly Circus, aby poczuć prawdziwy klimat tego miasta. Słynne British Museum nie rozczarowało jeszcze nikogo i od lat zachwyca swoją imponującą kolekcją zbiorów z różnych zakątków świata i z różnych okresów czasowych. W Natural History Museum oraz Royal Air Force Museum, oprócz sporej dawki historii czeka nas zabawa w zdobywców powietrza. Dodatkową atrakcją jest fakt, że wstęp do wszystkich tych miejsc jest darmowy. Pozostawmy już muzea w spokoju i na sam koniec przejdźmy do ulicy, dla której niejedna kobieta straciła już głowę. Tak, słynna Oxford Street nie może być pominięta podobnie jak Londyńskie Puby wieczorową porą :-)

 

 

Saint MaloMiastozamekKornwaliaMarina Saint MaloLondynLatarnia morskaWybrzeżePort rybackiPływy

 

 

Poniżej plan rejsu, który może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych lub decyzji kapitana:

 

Dublin - Cardiff - Kornwalia (Falmouth) - Saint Malo - Jersey - Portsmouth - Dover - Londyn

 

RAZEM - 750 Mm

 

Etap 10 Dublin - Cardiff - Falmouth - Saint Malo - Portsmouth - Londyn

 

 • Dublin

Stolica Irlandii jest nowoczesną i bardzo przyjazną metropolią, która oferuje wiele atrakcji i nie jest łatwo się tu nudzić. Jedną z ważniejszych atrakcji miasta jest zamek, warto wiedzieć, że tak naprawdę z zamku nie zostało wiele -  podziemia, część muru i fosy, a także piękny drewniany kościółek. Kolejną atrakcją wartą odwiedzenia jest więzienie Kilmainham Gaol - w którym przetrzymywano wielu więźniów politycznych walczących o niepodległość Irlandii. Dzisiaj jest to jedno z największych nieużywanych więzień w Europie - i prawdziwa perełka dla wszystkich poszukujących nieoczywistych atrakcji. Będąc w Dublinie warto znaleźć chwilę i przespacerować się wzdłuż rzeki Liffey przepływającej przez środek miasta, szczególnie w przypadku słonecznego dnia, podziwiając przy okazji zabudowę oraz urocze mosty dla pieszych. Za najbardziej ciekawy most uważany jest Ha’penny Bridge, który swoją nazwę wziął od kwoty, jaką musieli zapłacić korzystający z niego mieszkańcy (pół pensa). Mostem, który sprawia jednak największe wrażenie, jest nowoczesny Samuel Beckett Bridge - wzorowany kształtem na harfie. Most jest podświetlany w nocy, co nadaje mu niesamowitego klimatu. Tuż obok niego znajduje się jeden z najciekawszych nowoczesnych budynków w Dublinie - Convention Centre, wyróżniający się bardzo oryginalnym kształtem. Przy rzece znajduje się jedna z ciekawszych atrakcji Dublina, statek-muzeum Jeanie Johnston Tallship. Niestety, nie jest to oryginał, a replika jednakże poznamy historię jednostki, która aż 16 razy przepłynęła Atlantyk transportując pełnych nadziei ludzi do “Nowego Świata”. Oryginalny statek zasłynął tym, że wszyscy pasażerowie przeżyli podróż - co w tamtych czasach było ewenementem. Dublin kojarzony jest głównie ze zdjęciami pubów z obszaru Temple Bar. Oczywiście, będąc w Dublinie nie można ominąć tego miejsca, i chociaż raz nie zajrzeć do słynnych pubów, The Temple Bar Pub i The Palace Bar trzeba się jednak liczyć ze sporymi wydatkami.

 • Cardiff

jest stolicą i największym miastem w Walii i jedenastym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii. Miasto jest głównym centrum handlowym kraju, bazą dla większości krajowych instytucji kulturalnych i sportowych, walijskich mediów krajowych i siedzibą Zgromadzenia Narodowego Walii. Cardiff zajęło szóste miejsce na świecie w alternatywnych destynacjach turystycznych National Geographic.

Zamek w Cardiff jest główną atrakcją turystyczną w mieście i znajduje się w samym centrum miasta. Narodowe Muzeum Historyczne w St Fagans w Cardiff to duże skansen mieszczący dziesiątki budynków z całej walijskiej historii, które zostały przeniesione na teren Cardiff. 

Zatoka Cardiff została na stałe odgrodzona od zatoki Birstolskiej, więc na jej obszarze nie występuje zjawisko pływów. Zanim jednak uda nam się wpłynąć do zatoki Cardiff będziemy musieli trochę pomyśleć. 

 • Falmouth

Oparte na kwitnącym porcie Falmouth jest bramą do pięknej rzeki Fal, która biegnie przez Obszar Naturalnej Piękności. Miasto słynie z twórczego szumu z wieloma galeriami sztuki prezentującymi współczesne dzieła i miejsca prezentujące filmy niezależne i zespoły na żywo. Powodem do odwiedzenia Falmouth jest jego fascynujące morskie dziedzictwo i nadmorska kultura, które są ogromną częścią jego uroku, oferując światowej klasy sporty wodne na chronionych wodach, takich jak wioślarstwo, spływy kajakowe, nurkowanie i regularnie organizowane imprezy żeglarskie, takie jak regaty Falmouth i Puchar Pendennis.

 • Saint Malo

to otoczone potężnymi murami miasto portowe w północno-zachodniej Francji, położone przy ujściu rzeki Rance do Kanału La Manche. Jego historia sięga połowy VI wieku, kiedy to walijski mnich Maclo (Święty Malo - jeden z Siedmiu Świętych Założycieli Bretanii) założył tu klasztor, wokół którego w późniejszym czasie zawiązała się niewielka osada. 

W czasie II wojny światowej Saint-Malo zostało zajęte przez Niemców, którzy umieścili tu jeden ze swoich garnizonów. W 1944 roku zaatakowany został on przez armię amerykańską. W czasie zaciętych walk zniszczone zostało przeszło 80% zabytkowej części starego miasta. Po wojnie zostało ono pieczołowicie odbudowane i dziś stanowi jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych regionu.

 • Jersey

Wyspa ukształtowana przez morze, gdzie niektóre z najbardziej zdumiewających fal na świecie okrążają wybrzeże i karmią ziemię. Wyspa, która jest niewielkich rozmiarów, ale ma dużą osobowość, gdzie kraj otwiera się na klifowe widoki, a morze jest oddalone nie dalej niż o dziesięć minut. Jersey to miejsce, w którym możesz poczuć się jak w ciepłym letnim słońcu. Kiedy nadejdzie czas, będziesz gotowy do nurkowania, czując się żywy, z sercem pełnym optymizmu i uśmiechem na twarzy.

 • Portsmouth

to dynamiczne i tętniące życiem miasto nabrzeża pełne wspaniałych powodów do odwiedzenia. Od przepychu i ceremonii dziedzictwa morskiego, po najwyższe atrakcje światowej klasy, muzea i galerie, wyjątkowe miejsca zakupów, wspaniałe restauracje i kilometry przepięknego nabrzeża, Portsmouth oferuje coś dla absolutnie każdego.

Idealnie usytuowane na południowym wybrzeżu Anglii, jedyne wyspiarskie miasto w Wielkiej Brytanii jest idealnym miejscem na krótki odpoczynek nad morzem. Portsmouth było miejscem narodzin Charlesa Dickensa, a także w czasie ich życia był domem dla Arthura Conana Doyle'a i Rudyarda Kiplinga. 

Na terenie Common znajduje się Zamek Southsea, jedna z najsłynniejszych fortyfikacji króla Henryka VIII. To z punktu widokowego zamku Henry widział, jak patrzył na tonącego statku flagowego, Mary Rose. Statek miał pozostać na dnie morza przez 437 lat, dopóki nie został podniesiony i objęty intensywnym programem ochrony. Teraz statek zajmuje chlubne miejsce w centrum muzeum w Portsmouth Historic Dockyard, gdzie zwiedzający mogą teraz zobaczyć statek w całej okazałości - nawet przechodząc przez śluzę powietrzną, aby oddychać tym samym powietrzem.

W muzeum morskim Portsmouth możemy również zobaczyć flagowy okręt Royal Navy, na którym admirał Nelson zdobywał zamorskie terytoria i podbijał świat, na tym żaglowcu Nelson dokonał swojego żywota. 

Nie zapomnijmy oczywiście o tym, co stało się nowoczesnym symbolem Portsmouth - Emirates Spinnaker Tower. Ta imponująca konstrukcja rozciąga się na 170 metrów nad Gunwharf Quays - dzięki czemu jest wyższa od Big Ben, London Eye i Blackpool Tower. W pogodny dzień zwiedzający mogą podziwiać panoramę 350 stopni rozciągającą się do 23 mil.

 • Dover

Urwiska skalne (White Cliffs) są jedną z większych atrakcji przyrodniczych w Dover, budzącą zachwyt od czasów starożytnych, którym Anglia zawdzięcza swoja starodawną nazwę Albion. Zwrócone w stronę kontynentalnej Europy, posiadają także symboliczny charakter stanowiąc obronną tarczę przed najeźdźcami. 

Po dotarciu do Dover, jeśli chcesz spędzić więcej czasu nad wybrzeżem polecamy wybrać się na spacer po plaży, ciesząc się widokami, przyrodą, oraz śpiewem ptaków. W słoneczne dni, stojąc na ponad 100 metrowych klifach, można zobaczyć Francuskie wybrzeże. Położony nad klifami zamek w Dover to wielka atrakcja turystyczna. Zamek posiada niezwykle bogatą historię, i ochrania Anglię przed atakami z morza od ponad dwóch tysięcy lat. Wewnątrz fortyfikacji znajduje się Pharos – 24-metrowa, czerto-piętrowa Rzymska latarnia morska wybudowana w pierwszym wieku naszej ery. Latarnia jest jednym z najstarszych budynków znajdujących się na terenie Wielkiej Brytanii.

 • Londyn

Już sama żegluga do tego miasta jest przeżyciem niecodziennym i z pewnością niezapomnianym, spore napięcie wywoła w nas rejs długą i krętą Tamizą, podczas którego cała załoga będzie musiała wytężyć swoje siły i pozostać na pewien czas w pełnym skupieniu. Jednak za wypatrywanie mielizn, które lubią zaskakiwać żeglarzy oraz za pomoc w walce z prądami pływowymi, słynnymi ze swoich zdolności w znacznym utrudnianiu żeglugi czeka nas nagroda. Nie będziemy musieli przepychać się w kolejkach do Greenwich i gnać przez całe miasto w niepewności czy na pewno zdążymy się zmieścić w godzinach otwarcia, ponieważ słynny południk „0” przekroczymy już na Tamizie, w bardziej oryginalny sposób niż wszyscy turyści. Skoro jesteśmy w Londynie to chyba nikt nie spodziewa się byle jakiej mariny. Również tutaj postaramy się spełnić Twoje oczekiwania i po uprzedniej rezerwacji zatrzymamy się w słynnym porcie, zaraz przy Tower Bridge – St. Katharine Docks. Zwiedzanie możemy rozpocząć do sztandarowych zabytków miasta i po opuszczeniu portu skierować swoje kroki w stronę London Eye. Po wjeździe na sam szczyt rozciągnie się przed nami niesamowita panorama złożona z nowoczesnego City, szerokiej Tamizy i widocznego praktycznie z każdego punktu Londynu – Big Bena wraz z West Minister Abbey i Houses of Parliament, gdzie udamy się tuż po opuszczeniu najsłynniejszego w Europie diabelskiego młyna. Tego widoku chyba nikomu nie trzeba opisywać, dumnie wznosząca się nad katedrą i siedzibą władz wieża zegarowa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli świata. Po obejrzeniu tego kawałku miasta warto udać się na Trafalgar Square czy Piccadilly Circus, aby poczuć prawdziwy klimat tego miasta. Słynne British Museum nie rozczarowało jeszcze nikogo i od lat zachwyca swoją imponującą kolekcją zbiorów z różnych zakątków świata i z różnych okresów czasowych. W Natural History Museum oraz Royal Air Force Museum, oprócz sporej dawki historii czeka nas zabawa w zdobywców powietrza. Dodatkową atrakcją jest fakt, że wstęp do wszystkich tych miejsc jest darmowy. Pozostawmy już muzea w spokoju i na sam koniec przejdźmy do ulicy, dla której niejedna kobieta straciła już głowę. Tak, słynna Oxford Street nie może być pominięta podobnie jak Londyńskie Puby wieczorową porą :-)

 

 

Saint MaloMiastozamekKornwaliaMarina Saint MaloLondynLatarnia morskaWybrzeżePort rybackiPływy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

CO ZABRAĆ NA REJS???

ETAP 10 WYPRAWY 

DUBLIN - CARDIFF - KORNWALIA (FALMOUTH) - SAINT MALO - JERSEY - PORTSMOUTH - DOVER - LONDYN

Z NAVIGARECHARTER 05.09 - 19.09.2018 (14 dni)

 

 

PRAWDZIWE PŁYWOWE SZALEŃSTWO!

Na tym etapie nie będziecie mogli narzekać na brak pływowych wrażeń, będzie ich pod dostatkiem. Odwiedzimy regiony Kanału Angielskiego, gdzie mamy do czynienia z największymi pływami w Europie - w Saint Malo skok pływu w syzygii może osiągnąć nawet 12m! Do tego piękne regiony Kornwalii, Wyspa Jersey, Portsmouth z jego perełką - muzeum morskim. Znajdziemy tam żaglowy okręt liniowy Royal Navy, który pod dowództwem Nelsona zdobywał zamorskie terytoria - HMS VICTORY, warto choć przez chwilę poczuć się jak marynarze setki lat temu. Rejs zakończymy w Londynie, po przepłynięciu Tamizy od jej ujścia po Tower Bridge. 

 

Tower BridgeHMS VICTORY

 

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy, na tym rejsie zyskasz ogromne doświadczenie morskie. Na koniec rejsu otrzymasz opinię honorowaną przez Polski Związek Żeglarski.

 

Płyniemy jachtem Bavaria 46 S/Y VAIANA z 2014 roku mieszczącym w 4 kabinach i messie łącznie 10 osób. Ta szybka i zwinna jednostka oprócz bardzo dobrych właściwości nautycznych, zapewni nam sporo komfortu podczas naszego rejsu. 

 

 

 

 

 

Rejs poprowadzi: KJ Wojtek Kosiba

 

Koszt kojowego:  (w cenie miejsce na jachcie, opieka kapitana, szkolenie żeglarskie dla chętnych)

Kasa jachtowa zbierana na burcie jachtu: 200 GBP/osobę (za zebrane środki kupujemy jedzenie, opłacamy porty, kupujemy paliwo). Kapitan jachtu jest zwolniony z wpłaty do kasy jachtowej (kapitana żywi załoga). Kasa jachtowa podlega rozliczeniu wśród załogi. 

 


POMAGAMY W ZNALEZIENIU DOGODNYCH I TANICH POŁĄCZEŃ LOTNICZYCH

 

Kraków - Dublin >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Warszawa - Dublin >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Gdańsk - Dublin >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Berlin - Dublin >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

 

Londyn - Kraków >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Londyn - Warszawa  >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Londyn - Gdańsk >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Londyn - Berlin >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

 

Za naszym pośrednictwem możesz zawrzeć ubezpieczenie turystyczne w firmie AXA, ZALECAMY TO ZROBIĆ. 

 

Jak się zapisać? Napisz maila  office@navigarecharter.pl lub zadzwoń +48 603 304 506. Dostaniesz wszystkie potrzebne informacje jak rozpocząć swój udział w tej morskiej przygodzie.
 

ETAP 10 WYPRAWY 

DUBLIN - CARDIFF - KORNWALIA (FALMOUTH) - SAINT MALO - JERSEY - PORTSMOUTH - DOVER - LONDYN

Z NAVIGARECHARTER 05.09 - 19.09.2018 (14 dni)

 

 

PRAWDZIWE PŁYWOWE SZALEŃSTWO!

Na tym etapie nie będziecie mogli narzekać na brak pływowych wrażeń, będzie ich pod dostatkiem. Odwiedzimy regiony Kanału Angielskiego, gdzie mamy do czynienia z największymi pływami w Europie - w Saint Malo skok pływu w syzygii może osiągnąć nawet 12m! Do tego piękne regiony Kornwalii, Wyspa Jersey, Portsmouth z jego perełką - muzeum morskim. Znajdziemy tam żaglowy okręt liniowy Royal Navy, który pod dowództwem Nelsona zdobywał zamorskie terytoria - HMS VICTORY, warto choć przez chwilę poczuć się jak marynarze setki lat temu. Rejs zakończymy w Londynie, po przepłynięciu Tamizy od jej ujścia po Tower Bridge. 

 

Tower BridgeHMS VICTORY

 

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy, na tym rejsie zyskasz ogromne doświadczenie morskie. Na koniec rejsu otrzymasz opinię honorowaną przez Polski Związek Żeglarski.

 

Płyniemy jachtem Bavaria 46 S/Y VAIANA z 2014 roku mieszczącym w 4 kabinach i messie łącznie 10 osób. Ta szybka i zwinna jednostka oprócz bardzo dobrych właściwości nautycznych, zapewni nam sporo komfortu podczas naszego rejsu. 

 

 

 

Rejs poprowadzi: KJ Wojtek Kosiba

 

Koszt kojowego: 2200 PLN (w cenie miejsce na jachcie, opieka kapitana, szkolenie żeglarskie dla chętnych)

Kasa jachtowa zbierana na burcie jachtu: 200 GBP/osobę (za zebrane środki kupujemy jedzenie, opłacamy porty, kupujemy paliwo). Kapitan jachtu jest zwolniony z wpłaty do kasy jachtowej (kapitana żywi załoga). Kasa jachtowa podlega rozliczeniu wśród załogi. 

 


POMAGAMY W ZNALEZIENIU DOGODNYCH I TANICH POŁĄCZEŃ LOTNICZYCH

 

Kraków - Dublin >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Warszawa - Dublin >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Gdańsk - Dublin >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Berlin - Dublin >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

 

Londyn - Kraków >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Londyn - Warszawa  >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Londyn - Gdańsk >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

Londyn - Berlin >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ LOTY

 

Za naszym pośrednictwem możesz zawrzeć ubezpieczenie turystyczne w firmie AXA, ZALECAMY TO ZROBIĆ. 

 

Jak się zapisać? Napisz maila  office@navigarecharter.pl lub zadzwoń +48 603 304 506. Dostaniesz wszystkie potrzebne informacje jak rozpocząć swój udział w tej morskiej przygodzie.
 

NAVIGARECHARTER - REJSY MORSKIE, CZARTER JACHTÓW, ATRAKCYJNE CENY

tel. 0048 603 304 506 email: office@navigarecharter.pl